Prosze o namiary na firmę hostingowę

Prosze o namiary na firmę hostingowę

Dzień dobry.

Moi współpracownicy potrzebują licznych kont pocztowych, co biorę pod uwagę wybierając hosting. Jaka z firm będzie w stanie spełnić moje oczekiwania?

Wariat

Posty: 13

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując liczba transferu do zainteresowania moją witryną, jakie w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Gigantyczna liczba miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

tefal100

Posty: 17

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Aweer56

Posty: 19

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

kadajo

Posty: 21

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, iż zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na jakich były stawiane.

Ciapek

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Przed stworzeniem swojej strony hamował mnie fakt wysokich opłat, które miałem w głowie, a między innymi hosting www. Okazało się to kompletną bzdurą, co potwierdziła firma http://ecohost.pl, z których usług zacząłem korzystać.

Wszystko, dzięki znajomemu, który polecił mi ten hosting.

Laleczka

Posty: 28

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której warto oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP bardzo ważne pliki, które mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

Miki

Posty: 26

 
Hej. Do tej pory moje strony internetowe nie były zbytnio skomplikowane, gdyż tworzyłem je w normalnym HTML-u. Dopiero, gdy zacząłem wykorzystywać fachowe oprogramowanie zaczęły rosnąć moje wymagania w stosunku do tego, co winien posiadać hosting www.

sonicsquad

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno był mi potrzebny sprawdzony hosting www i znalazłem go bez problemu, gdy porównałem kilka opinii, wziąłem pod uwagę ranking hostingów i swoje indywidualne preferencje. Każdemu polecam taki sam sposób na dokonanie słusznego wyboru.

Galagda

Posty: 27