pranie dywanów Świecie, szukam

pranie dywanów Świecie, szukam

Muszę pozbyć się sierści kotów z dywanu. Może polecacie jakąś skuteczną usługę czyszczenia dywanów w Tucholi? Jest kilka pralni, ale nie bardzo wiem, komu można zaufać. Z góry dziękuję za pomoc.

Babeczka

Posty: 3

 
Sprawdź sobie pralnie i porównaj metody, jakie stosują. Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów w Grudziądzu, to mogą przyjechać do domu i wyprać na miejscu, ale to wtedy nie jest tak skuteczne jak pranie w pralni. Wiem z własnego doświadczenia.

Bhapo

Posty: 7

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a zarówno proponują impregnację, ozonowanie i mnóstwo innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bowiem już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

Sarenka

Posty: 6

 
A później rozwijają się alergie. Skąd ja to znam. Mąż wozi dywany do pralni dwa razy do roku, ale można też częściej. Nie wiem, jak wy, ale ja zawsze po takim czyszczeniu dywanów lepiej się czuję. Jest inne powietrze w domu. Nic się nie unosi. Korzystamy z pralni w Człuchowie i nie narzekamy na ceny, a jest skutecznie.

Gumis

Posty: 10

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, ale nie mogę a bardzo znaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

pawel253 

Posty: 5

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

wieśka44

Posty: 13

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, natomiast też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak idealne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

demonn

Posty: 11