kalkulator BMI, znacie ?

kalkulator BMI, znacie ?

Chcę sięgnąć kalkulatora BMI, albowiem mam nadwagę, ale chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednakże jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

Gucio

Posty: 3

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niezmiernie dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

y-grek56

Posty: 10

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Czarek

Posty: 2

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, natomiast mam znajomego, który biega od sporo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, natomiast i wytrenowania, dlatego należałoby wiele biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Marioleczka

Posty: 11

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

Matizi91

Posty: 3

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W gigantycznych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezmiernie szkodliwe dla naszego zdrowia.

alibaba

Posty: 3

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezmiernie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, natomiast określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Lupusx

Posty: 12