cena przenośnego garażu Węgry, oferta

cena przenośnego garażu Węgry, oferta

Mam znajomego Węgra i mówi, że w Polsce są bardzo niskie ceny przenośnych garaży i chciałby taki dla siebie zamówić. Nie za bardzo wiem coś o tym i zatem zastanawiam się czy znacie, jakąś firmę, jaka się tym zajmuje?

BBGGRR2

Posty: 3

 
Trudno określić cenę garażu blaszanego, bo jest zależna od jego wielkości. To gdzie na Węgrzech mieszkamy też ma znaczenie, bo wówczas doliczany jest do tego transport.

Francuzik3

Posty: 3

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo szybko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

TomekK

Posty: 7

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, ale również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, że firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

ukrwios

Posty: 13

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, zatem każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma kłopotów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Mnóstwo rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, zatem według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, które wszystkim polecam.

ym-9090

Posty: 4

 
Na pewno Węgrów cieszy niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, dlatego chętnie je zamawiamy na swoje działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, dlatego wiele firm z nimi współpracuje.

wieszdo87

Posty: 2

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, iż nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo szybko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Jarko445

Posty: 5

 
Zawsze można znaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym przypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

Fanatyk

Posty: 2

 
Na pewno Węgrów weseli niska cena takich garaży. Dla nas też nie są kosztowne, wobec tego chętnie je zamawiamy na swoje działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, wobec tego wiele firm z nimi współpracuje.

benia

Posty: 3

 
Firma oferująca na sprzedaż przenośne garaże jest tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Obsługują rynek węgierski od niesłychanie dawna i mają same niesłychanie pozytywne opinie.

asulka33

Posty: 7