naszyjniki choker, jaki sklep ?

naszyjniki choker, jaki sklep ?

Chciałbym dla siebie nabyć łańcuszek męski, ale nie za bardzo wiem, co mam wybrać? Są różne długości czy jak to w ogóle się dopasuje? Jeśli macie jakieś doświadczenie albo macie dobrze zaopatrzony sklep internetowy to dajcie znać.

CZesiek45

Posty: 1

 
Podobają mi się kolczyki przewlekane, ale nie zawsze mi pasują do stroju. Mam takie, które na końcach mają koła i wyglądają super. Akurat w przypadków takich kolczyków wybrałam te pozłacane. Lubię złoto, a pozłacane są naprawdę bardzo tanie. Tak naprawdę nie kosztują dużo więcej od tych z czystego srebra.

NanoPIK

Posty: 18

 
Z tego, co wiem to duży wybór srebrnych łańcuszków znajdzie się tutaj https://valerio.pl/lancuszki-c-4.html. Mają niezwykle popularne modele, zatem każdy znajdzie coś poprawnego dla siebie.

Frasiek22

Posty: 23

 
Nie za niezwykle przepadam za gładkimi kolczykami. Jeśli zamawiam coś w sklepie to tylko kolczyki z cyrkoniami, albowiem są tanie, a jednocześnie pięknie się prezentują.

antoś_01

Posty: 5

 
Zanim zamówimy jakąś przywieszkę do bransolety to trzeba sprawdzić, jaki mamy model i rozmiar. Wtedy będziemy pewne, iż mamy coś, co nam pasuje i wejdzie. Nie kierujemy się jedynie kształtem, a rozmiarem, a wówczas prędko dopasujemy to, co nam konieczne.

Dobeczka22

Posty: 23