Elektroniczny wniosek urlopowy gdzie znajdę?

Elektroniczny wniosek urlopowy gdzie znajdę?

Hej. Jak w waszych firmach sprawdzają się elektroniczne wnioski urlopowe?

Należałoby w nie zainwestować?

Robuś

Posty: 17

 
Zakładom, które zamierzają nabyć sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niezmiernie zadowoleni.

wrona

Posty: 16

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, natomiast wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Zajaczek2710

Posty: 23

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z której rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

@_yyy111

Posty: 17

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, iż od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

ciumar1

Posty: 15

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niezwykle prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Dagmara87

Posty: 16