kurs prawa jazdy w Wieliczce, znacie kogoś ?

kurs prawa jazdy w Wieliczce, znacie kogoś ?

Zależy mi na odnalezieniu faktycznie dobrej szkoły prawa jazdy w Skawinie. Jak orientujecie się w temacie i możecie polecić, bowiem sami korzystaliście, to piszcie. Wiadomo, że najlepiej z polecenia, a w tej dziedzinie tym bardziej :)

Boss

Posty: 8

 
To jeśli wybiorę naukę jazdy w Wieliczce w trybie szybszym to ile będę musiał zapłacić więcej? W sumie to mam obawy co do takiego rozwiązania, bo u mnie z nauką trochę krucho i nie wiem, czy będzie mi się to w ogóle opłacało.

Yuri20

Posty: 11

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za dużo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

didiw

Posty: 22

 
Cieszę się, że zdecydowałem się właśnie na ten kurs prawa jazdy w Wieliczce wilkar.pl. Zerknijcie sobie na stronę i koniecznie skontaktujcie. Atmosfera bardzo dobra, a teoria i praktyka prosto przepracowana :)

hamm45

Posty: 8

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

Hello98

Posty: 17

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem zarówno jeśli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na którą ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, bo mam obawy co do profesjonalizmu.

audi80

Posty: 9

 
Mało popularna nauka prawa jazdy w Krakowie to trochę ryzyko, niemniej jednak w takich jest rzeczywiście wiele taniej. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu podjąć decyzję, bo też jestem przed takim właśnie dylematem. Może coś tu jeszcze pomożecie :)

NanoPIK

Posty: 18

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, ale zrobić z faktem, że panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, ale co dalej?

Posty: 7